logo strony Olimpia Elbląg
Relacja z meczu - Gołdap
2014-10-27 12:31:38 - Dinga
Źródło: Relacja z meczu - Gołdap

Słowem wstępu.

Ostatni mecz na wyjeździe Olimpia grała 27 września(w Łomży), prawie miesiąc później mamy wyjazd do Gołdapi na tamtejszą Romintę(25 października). Wydawałoby się, że miesiąc przerwy to spory czas, aby w każdym z nas wytworzył się „głód” na ten wyjazd…niestety tak się niestało.

Relacja z meczu - Gołdap

Kierunek Gołdap.

W sobotni poranek zbieramy się przy A8 w skromnym  gronie, ku zaskoczeniu wszystkich na zbiórce pojawia się również gwiazda internetu CS ;).  Od tej pory wiemy, że ten wyjazd będzie bardzo wesoły. Po szybkiej „odprawie lotniskowej” pakujemy się do busa i ruszamy w podróż w stronę uzdrowiska.

Podróż mija nam na żartach i podziwianiu „malowniczych” widoków.

Dodatkowo w busie podróżuje z nami Olimpijczyk, który prosto  z Kijowa, zabrał się z nami , opowiadając swoją przygodę z meczu Metalist - Legia. Brawa za taką postawę!

Po dojechaniu do celu, pakujemy się do sektora gości, wejście przebiega sprawnie. Na sektorze meldujemy się w 17 osób. Doping z naszej strony jak na taką liczbę można uznać za dobry, szybko pada bramka, która okazuję się zwycięską bramką w tym meczu. Atmosfera wśród nas z minuty na minutę robi się coraz gorętsza, postanawiamy więc ściągnąć koszulki i dopingować dalej! Na płocie wywieszamy flagę OLIMPIA oraz transparent dla chłopaków.

Kibice Rominty, wywieszają jedną flagę i dopingują swoją drużynę, u nas był słyszany tylko ich bęben.

Po meczu dziękujemy piłkarzom za zwycięstwo, na koniec śpiewamy wraz z nimi i przybijamy piątki.

Olimpia wygrywa po bramce Jakuba Bojasa, a my w dobrych humorach wracamy do Elbląga, gdzie meldujemy się po 20.