logo strony Olimpia Elbląg
Łysy gol allez allez – relacja z wyjazdu do Katowic.
2017-11-13 11:51:12 - Dinga
Źródło: rozwoj.info.pl, facebook.com/odmeczudomeczuŁysy gol allez allez – relacja z wyjazdu do Katowic.

11 listopada to dzień, który większość kibiców spędza w Warszawie biorąc udział w Marszu Niepodległości. My tego dnia udaliśmy się do Katowic, gdzie Olimpia grała z tamtejszym Rozwojem.

Z Elbląga wyruszamy ok. 4:30. Po drodze zatrzymujemy się w Starym Polu i udajemy się na tamtejszy cmentarz aby odwiedzić grób naszego brata Ś.P. "Krecika". W Katowicach meldujemy się o godzinie 12:00. Tego dnia na sektorze zasiada 50 Olimpijczyków, a także 70 fanów Zagłębia Sosnowiec. Dzięki za wsparcie! Wywieszamy dwie flagi - "Forza Olimpia" oraz "Elblążanie", a także transparent "Niepodległa Polska". Pod koniec pierwszej połowy postanawiamy uświetnić widowisko odpalając świece dymne w biało-czerwonych barwach.

W drugiej połowie wywieszamy transparent dla kolegów, którzy musieli udać się na przymusowe wakacje. Nari, Wojtek PDW! Sam mecz miał dwa oblicza. Po bardzo słabej pierwszej połowie, po której przegrywamy 0:1, w drugiej następuje odrodzenie naszych piłkarzy. Trzy poprzeczki, wiele okazji bramkowych i walka na boisku – tego nie brakowało. Po dwóch golach Mateusza „Łysego” Szmydta ostatecznie wygrywamy 2:1. Po meczu przybijamy zasłużone „piątki” z piłkarzami. Następnie udajemy się w kierunku Zagłębia Dąbrowskiego gdzie korzystamy z gościny u naszych braci. Dzięki wielkie za wszystko i do zobaczenia! Oby jak najszybciej! Droga powrotna minęła nam na świętowaniu wygranej. Eskapadę kończymy meldując się w Elblągu około godziny 2 w nocy.