logo strony Olimpia Elbląg
Wyjazd do Torunia
2019-05-25 13:31:00 - gerwazy
Źródło: Wyjazd do Torunia
Wyjazd do Torunia

Na mecz do Torunia, gdzie piłkarze grali mecz o WSZYSTKO wybieramy sie w 156 osób w tym po kilka osób z Brodnicy, Chełmży i Lubawy.  WIELKIE DZIĘKI! Mamy ze sobą dwie flagi. Z przodu na zewnątrz wieszamy North Power, a u góry sektora Elbląg moim miastem Olimpia moim klubem.
Od początku ruszamy z dopingiem dla naszych piłkarzy, dodatkowo prezentując oprawe skladającą się z sektorówki i transparentów SERCA I PIĘŚCI, DLA CIEBIE BIJĄ, do czego odpalamy race i stroboskopy. Przez cały mecz piłkarze dostarczają nam wielu emocji przez co poziom decybeli w sektorze gości rośnie wraz z jakością gry, choć momentami do poprawy. Piłkarze rzutem na taśme strzelając bramke w ostatnich sekundach utrzymują się w lidze a na sektorze panuje wielka euforia.
      
Po meczu wspólnie z piłkarzami wjeżdżamy na starówke i świętujemy odpalając sporą ilość rac. Był to jeden z takich wyjazdów, ktory ciężko opisać słowami, TO WSZYSTKO TRZEBA PRZEŻYĆ. 

 Na koniec tradycyjnie musimy sprostować relacje elany.
 Przed meczem kilka aut Olimpii urywa się wąsom i wysypuje się na grupke elany. Dwóch się stawia i zalicza KO a reszta ucieka(a nie jak pisaliście że przynajmniej jeden od nas KO)
Wcześniej widzimy kilka osób od was, zatrzymujemy autokar i wychodzimy ale elanowcy palą wroty (pewnie o tym nie wiecie!!!)
Pod koniec meczu prowokujemy władców Torunia okrzykiem chodźcie śmiało jest nas mało. Elana na momencie się wysypuje i biegnie w naszą stronę. My najpierw zdejmujemy flagi a potem próbujemy wydostać się z sektora. Widząc to ochrona gazuje nas więc nie ma mowy o ucieczce do góry przed wami jak pisze elana (do góry pobiegli ci którzy zdejmowali flage z przodu i odstawili ją w bezpieczne miejsce czyli na górę sektora). Ci co byli najbliżej płotu i nie tylko, odczuwali opary gazu jeszcze kilka godzin. Mimo wszystko plus dla  was za akcje.

NIGDY NIE SPADNIE OLIMPIA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!

Wyjazd do Torunia